TESLİMAT VE İADE

 

Teslimat Bilgisi :
Siparişiniz, sipariş verdiğiniz günden sonra ki maksimum 3-5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir. Hafta sonları ve resmi tatil süresince kargolama yapılmamaktadır. Sipariş gönderim aşamalarını Hesabım bölümündeki siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz. (Kargoya teslim edilme süresi ortalama süreyi temsil etmektedir, yükümlülüklerimiz Mesafeli Satış Sözleşmesinde yazıldığı gibidir.)

Sipariş İptal Taleplerinizi İçin :
Siparişiniz Hazırlık aşamasında ise Eğer ürününüz henüz Kargo yetkililerine teslim edilmediyse destek sayfasındaki formu doldurarak yada [email protected] adresine mail göndererek bildirebilirsiniz veya WhatsApp destek hattımız ile de görüşebilirsiniz. Siparişiniz gün içerisinde iptal edilecektir.

Ücret İade Süreci :
İade ürününüz Spark Atölye yetkilileri tarafından incelenerek, iade şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 10 iş günü içerisinde Kartınıza iade edilecektir. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

• Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanmalıdır.
• Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir.
• Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dâhil edilmeden, faturadaki tutar üzerinden değiştirme veya iade yapılmaktadır.
• Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Güncelleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.